Uşaqlar bizim gələcəyimizdir
AMASS şirkətinin sosial yönümlü layihələrindən biri də -“Uşaqlar bizim gələcəyimizdir” şərti adı altında uğurla həyata keçirdiyi aksiyadır. Bu ideya əslində bir uşaq müəssisəsi müdiriyyətinin şəxsi təşəbbüsü və uşaqlara olan sevgisindən öz qaynağını almış, həmin obyektin ən minimal qiymətlərlə qapı pəncərələrinin dəyişdirilməsi ilə start götürmüşdür.
Şirkət rəhbərliyi bundan sonra qərara almışdır ki, hər il minimum bir uşaq müəsisiəsinə, bağça məktəb, məscid və sair obyektlərə müraciətlər əsasında xeyriyyəçilik proqramları icra etsin. Müsəsisənin imkanları daxilində gerçəkləşdirilən bu fəaliyyətimiz ictimaiyyt tərəfindən yüksək rəğbətlə qarşılanmışdır. Fəaliyyətimizin bu istiqamətinin içimizdən gələn hisslərlə tənzimlənməsinə və əslində reklam xarakterli olmamasına baxmayaraq, öz təbii axarı ilə işlərimizin artımına gətirib çıxarmışdır.
Şirkət hər zaman müxtəlif istiqamətlərdə sosial layihələrin icrasına, dövlətimizin gördüyü çoxşaxəli işlərdə qeyri hökümət təşkilatı olaraq öz töhfəsini verməyə çalışır və gələcək fəaliyyətimizdə də bu istiqamətdə fəaliyyətin davam etdirilməsi nəzərdə tutulur.

One of the socially-oriented projects of AMASS is the campaign, which is successfully implemented under the conditional name of “Children are our future”. This idea actually originated from the personal initiative of a childcare provider management and its love for children and started with the replacement of the door and windows of that facility at the lowest prices.
Then the company management decided to carry out charity programs to at least one childcare provider, kindergarten, mosque and other facilities based on applications every year. This activity of us, realized within the capabilities of the provider, has been highly welcomed by the public. Although this direction of our activity is regulated by our feelings and is not actually for advertisement, it has led to the natural growth of our work.
The company always tries to contribute to the implementation of social projects in different directions, in varied works done by our state as a non-governmental organization, and it is intended to continue the activities in this direction in our future activities.